ubezpieczenie auta na poczcie

ubezpieczenie auta na poczcie

b) korzyści podatkowe – Każda inwestycja w ULIP kwalifikuje poniżej 80 C ustawy o podatku dochodowym, w którym inwestor może zaoszczędzić na podatku Rs 1,00, 000. W przypadku MF, tylko inwestycji w ELSS (kapitałowe program oszczędności podatkowe) Â specyficzny rodzaj systemu wzajemnego funduszu kwalifikuje się do ulg podatkowych w punkcie 80 C.

d) ujawnienie Portfolio – domy MF są wymagane ustawowo deklarują swoje portfele kwartalnie, jednak nie ma takich ustawowe wymagania dotyczące ULIPs.

e) Zwrot z inwestycji – Ponieważ oba produkty są długoterminowe produkty inwestycyjne, produkty te dały dobre wraca do swoich inwestorów. czuje wielu analityków, od dłuższego widzenia termin ULIP zapewnia lepszy zwrot niż MF. Jednak nie jest to prawdą we wszystkich przypadkach, to wszystko zależy od rodzaju inwestycji i umiejętności zarządzającego funduszem w zarządzaniu funduszami.

ubezpieczenie auta na poczcie

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, inwestycja fundusz jest lepszy niż ULIPs.

Ubezpieczenie jest przeznaczone dla przyszłej ochrony i dba o niepewności w przyszłości. Jednak MF jest przeznaczona wyłącznie do inwestycji. Jak my, inwestorzy nie mają wiedzy do inwestowania na rynku akcji i innych instrumentów finansowych, jest to możliwe dzięki MFS.

ubezpieczenie auta na poczcie

Co jest najlepszym rozwiązaniem inwestycyjnym?

Najlepszym rozwiązaniem inwestycje dostępne dla każdego, kto jest – Niski koszt ubezpieczenia Termin i dobry kapitał fundusz jest najlepszym rozwiązaniem dostępne dla każdego inwestora.

Artykuł dzięki: