ubezpieczenie samochodu i mieszkania pakiet

ubezpieczenie samochodu i mieszkania pakiet

Classic Car Definicja

Jeśli chodzi o definiowanie klasyczne lub antyczne samochód, może być dość kłopotliwe. Wydaje się, że wszędzie wyglądasz wszystkie definicje są różne. Jest to definicja, że ??wielu ludzi napotkasz konflikty dotyczące. Samochód, że jedna osoba może uznać za antyczne lub klasyczny, może być uznane przez kogoś innego, żeby być śmieciem. Więc jeśli masz starszą samochód, należy ostatecznie zobaczyć specjalistą w tej dziedzinie. Wiek samochodu nie wystarczy, aby to już klasyka. Istnieje wiele innych aspektów, które należy uwzględnić.

Według wielu źródeł, antyczne samochód jest każdy samochód, który powstał przed I wojną światową lub przed rokiem 1916 . To sprawia, że ??większość rzeczywistych starych samochodów prawie niemożliwe, aby znaleźć, ponieważ nie wiele zostało dokonane przed tą wojną. Produkcja w większości modeli samochodów faktycznie zatrzymane z powodu wojny. Więc ktoś z jednym z tych pojazdów w ich posiadaniu ma antyczne że należy je przyjmować bardzo szczególną opieką. W rzeczywistości niektóre z tych antyki powinny być w rzeczywistości w muzeum. Szukam drugiej opinii jest zawsze zalecane, gdy do czynienia z profesjonalistami samochodowych wszelkiego rodzaju.

ubezpieczenie samochodu i mieszkania pakiet

Jeśli chodzi o klasyczne samochody, Classic Car Club of America stwierdził, że 1948 to ostatni rok za samochód należy uznać za klasyczne samochodowego. Klasyczny samochód może być amerykański lub zagraniczne, ale powinny być wyprodukowane w latach 1925 i 1948. Istnieje wiele innych czynników, które są zaangażowane Oczywiście, jak marki i modelu, a także niektóre elementy, takie jak hamulce elektrowni i innych akcesoriów luksusowych. Classic Car Klub prowadzi bardzo ryzach jakie samochody są dopuszczone należy uznać klasyczne.

Definicja klasycznego samochodu może się różnić od stanu.
Artykuł dzięki: